A jelenleg még igen korai státuszban lévő projekt célja, hogy motoros és motor között olyan kommunikáció alakuljon ki, amiből a gép tanulhat. Lényegében kifigyelheti a sofőr vezetési stílusát, a kedvenc úvonalait, illetve felismerheti az adott hangulatát és annak megfelelően hangolhatja a jármű egyes paramétereit, például a gázreakciót és futómű keménységet.

Az ember és gép közötti szorosabb kapcsolat létrehozásában a Softbank Grouphoz tartozó Cocoro SB is besegít, ami többek között a Pepper nevű robotról ismert. A humanoid szerkezet már most is képes felismerni az ember érzéseit és azokat figyelembe véve reagálni.
Pepper
Arról egyelőre nincs információnk, hogy mikor lesz eredménye a projektnek, de az igen valószínű, hogy ha valaha befejeződik, akkor az a bő egy évszázadra visszatekintő motorozás történetében egy új fejezet kezdete lesz.
