Csapat EB Bulgária

Sevlievóban rendezték az idei Motocross of European Nations-t, melyen 16 nemzeti csapat állt rajthoz. Válogatottunk a 11. helyezést szerezte meg.

A csapatunk Borka, Déczi, Kerner összeállí­tásban utazott a kontinentális eseményre a szakági főnök vezetésével. Számunkra már szombaton, az edzések idején gondok voltak, mint értesültünk, Déczi blokkja tönkrement, váltó problémái miatt nem is ment az időmérőn. Aztán vasárnap a tartalék gép is hengerfejes lett, mégis sikerült a versenyen mindhármuknak indulni, csak Borka adta fel az utolsó futamot kuplung hiba miatt. A balszerencsés körülmények mellett a 11. hely mégis csak sikerült.

A 2008-as Csapat EB-t a franciák nyerték (Tiellet, Rombaut, Aranda) az olszok (Bonini, Lupino, Beggi) és a csehek (Zareva, Smitka, Michek) előtt.